Z ostatniej chwili

Zagraj z Klubem Sportowym Norwid Częstochowa i Fabryką Rowerów dla WOŚP!

2024-01-11 10:54:02 informacje
img

Klub Sportowy Norwid Częstochowa oraz Pub Sportowy Fabryka Rowerów zapraszają do wspólnej zabawy oraz wsparcia 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już 15 stycznia o godz. 18.00 w Pubie Sportowym Fabryka Rowerów przy ul. Drogowców 12 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich sympatyków częstochowskiej siatkówki, ale nie tylko! Uczestnicy wydarzenia będą mogli się spotkać z zawodnikami oraz sztabem trenerskim plusligowego zespołu Exact Systems Hemarpol Częstochowa, wziąć udział w licytacjach na rzecz WOŚP, a także rozegrać wyjątkowy mecz w kręgle – to wszystko w wośpowej atmosferze o którą zadba DJ Bednar. 

Zbierz drużynę i zagraj z zawodnikami Exact Systems Hemarpol Częstochowa… w kręgle!

Uczestnicy poniedziałkowego wydarzenia będą mieli szansę zmierzyć się z zawodnikami błękitno-granatowych w nietypowej dyscyplinie – zagrają bowiem w kręgle. Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy zebrać pięcioosobową drużynę, następnie wpłacić darowiznę 100 zł na rzecz WOŚP za pośrednictwem eSkarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/hejikefaku oraz wysłać zgłoszenie na adres mailowy: natalia.zalas@ksnorwidczestochowa.pl – w zgłoszeniu powinna znaleźć się nazwa drużyny, telefon kontaktowy oraz potwierdzenie wpłaty darowizny. 

Uwaga! Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do soboty 13 stycznia do godz. 15.00, ilość miejsc ograniczona!


Organizatorzy informują, że w wydarzeniu mogą wziąć udział także osoby niebiorące udziału w rozgrywkach i zachęcają do spędzania wspólnego czasu z drużyną i wspierania cennej inicjatywy, jaką jest 32. Finał WOŚP.

Page generated in 0.0163 seconds.