Z ostatniej chwili

Wyślij zdjęcia na jubileusz OKF-u

2024-02-16 11:53:09 informacje
img

Już w marcu kino OKF ILUZJA świętuje 35. urodziny.

Przygotowuje PRZEDPREMIERY oraz ZŁOTĄ DZIESIĄTKĘ, czyli  najlepsze filmy ubiegłego roku. Chce także podzielić się z widzami swym archiwum plakatów, więc zaprosi na PLAKATOBRANIE. Nie zabraknie również facebookowych KONKURSÓW. Dla najmłodszych widzów znajdą się BAJKI  oraz WARSZTATY PLASTYCZNE.

To nie tylko jubileusz kina, ale także święto widzów, którzy przez lata byli z OKF-em. Dołączcie więc, aby świętować 35-lecie Kina OKF ILUZJA! Nadeślijcie zdjęcia w nim wykonane.

Może byliście u nas na ciekawym spotkaniu z filmowym gościem? Może spotkaliście tu Mikołaja? A może w kinowej sali poznaliście swoją drugą połówkę albo zaręczyliście się? – Ciekawi jesteśmy, czy na Waszych fotkach będą uwiecznione nasze stare, zielone fotele albo nieco nowsze z czerwonego pluszu? – pisze Małgorzata Stasikowska-Lis z Kina Studyjnego OKF ILUZJA. Państwa wspomnienia „zapisane w kadrze" chcemy zaprezentować na dużym ekranie przed marcowymi seansami. Czekamy na Wasze zdjęcia do końca lutego: okf@okf.czest.pl. Autorów najciekawszych zdjęć nagrodzimy bezpłatnymi voucherami na dowolny seans w marcowym repertuarze.

Page generated in 0.0217 seconds.