Z ostatniej chwili

Uroczystości w rocznicę „Krwawego Poniedziałku”

2025-09-02 11:51:41 informacje
img

Parafia Archikatedralna pw. Świętej Rodziny, Szkoła Podstawowa  nr 35  i Bursa Miejska we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta organizują uroczystość upamiętnienia 86. rocznicy wydarzeń „Krwawego Poniedziałku”.

Uroczystość rozpocznie się w Archikatedrze w czwartek 4 września. W programie znalazł się montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 i wychowanków Bursy Miejskiej.

Page generated in 0.0141 seconds.