Parafia Archikatedralna pw. Świętej Rodziny, Szkoła Podstawowa nr 35 i Bursa Miejska we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta organizują uroczystość upamiętnienia 86. rocznicy wydarzeń „Krwawego Poniedziałku”.
Uroczystość rozpocznie się w Archikatedrze w czwartek 4 września. W programie znalazł się montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 i wychowanków Bursy Miejskiej.