Z ostatniej chwili

Sztuczna Inteligencja w biznesie

2024-01-29 10:46:47 informacje
img

Temu zagadnieniu będzie poświęcone najbliższe – zaplanowane na 1 lutego – „Śniadanie z przedsiębiorcami” organizowane przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Choć słyszymy o niej już od kilku lat,  do dziś wiele firm reaguje na sztuczną inteligencję z dużą ostrożnością. Jednak kluczem do sukcesu i zrewolucjonizowania rynku jest zrozumienie i wykorzystanie potencjału, jaki niesie ze sobą SI – lepsze modele biznesowe, sprawniejsza obsługa klientów, wyższa jakość usług.

Obecnie Sztuczna Inteligencja jest technologią o największym potencjale transformacyjnym – a ten potencjał należy odpowiednio wykorzystać. W jaki sposób się do tego zabrać, opowiedzą przedstawiciele firmy Evorain zajmującej się działaniami wdrożeniowymi SI do rożnego rodzaju branż – prezes zarządu Jakub Romanowski i członkowie zarządu Piotr Woldan i Paweł Staszewski.

Gościem specjalnym spotkania będzie prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 1 lutego w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym ( ul. Wały Dwernickiego 117/121), o godz. 9.00. Potrwa ok. 2 godzin.

Na spotkanie należy się zarejestrować do 30 stycznia za pomocą formularza na stronie internetowej ARR w Częstochowie S.A. –  zakładka „Śniadania z przedsiębiorcami”. A sam udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Page generated in 0.0165 seconds.