Z ostatniej chwili

Światy Playmobil w Galerii Jurajskiej

2024-03-12 11:11:23 informacje
img

Światy Playmobil w Galerii Jurajskiej

Tej zabawy nie może przegapić żadne dziecko! W Galerii Jurajskiej od 11 do 22 marca jest okazja zanurzyć się w trzy pełne przygód światy Playmobil! Powstała wystawa, jakiej jeszcze nie było w Częstochowie.

Piraci z dalekich mórz, dzielni rycerze i baśniowe księżniczki, smoki, alchemiczne show, a do tego tętniące City Life – to wszystko czeka na Was w Galerii Jurajskiej. 

Wchodząc do Świata Piratów, będziecie mogli znaleźć w nim m.in. olbrzymie figury korsarzy, pirackie więzienie, siedzibę piratów, a nawet latarnię morską i skrzynię pełną skarbów. Ciekawostką będzie statek, na którego pokładzie będziecie mogli stanąć. Co więcej, znajdziecie na nim gotową do strzału armatę, bocianie gniazdo, kompas i koło sterowe, przy których zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcie z wyprawy, a nawet pokój kapitański z mapami i skarbami zza dalekich mórz.

Nie brak także pirackich zabawek w specjalnie zaaranżowanych gablotach. Czekają na Was również konkursy z wyjątkowymi nagrodami zabawkami Playmobil. Sporo atrakcji przyszykowano też w kąciku plastycznym.

A to dopiero początek zabawy i przygód. Bo zabierzemy Was także do Świata Rycerzy i Księżniczek – zapowiadają organizatorzy. – Jego atrakcja to m.in. gigantyczny zamek, którego strzegą smok i rycerze. Do wnętrza będziecie mogli wejść i świetnie się bawić! Za jego murami przyszykowano dla Was „(Al)chemiczne pokazy czarnoksiężnika", na które zapraszamy dzieci z opiekunami od 13 do 16 marca, w godz. od 12.00 do 16.00. Biletem wstępu na show jest paragon zakupowy ze sklepów Jurajskiej z danego dnia, który musi posiadać opiekun.

W pozostałe dni w zamku działać będzie minikino, wyświetlające odcinki serialu Playmobil. Ponadto w Świecie Rycerzy i Księżniczek znajdziecie dyby, gablotę rycerską oraz podobnie jak w Świecie Piratów figurki XXL.

Atrakcji nie zabraknie także w Świecie City Life. Tam zobaczycie chociażby olbrzymi wóz strażacki, wystawę skorupiaków oraz gabloty tematyczne pełne zabawek. Czekać na Was będą też: interaktywne kolorowanki, strefa swobodnej zabawy i quizy wiedzy.

Organizatorzy zachęcają też do udziału konkursie „Rysowanie. Wygrywanie", szykowanym na 18 – 22 marca.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić w Jurajskiej zakupy w dniach od 18 do 22 marca za minimum 150 zł na maksymalnie 2 paragonach, a następnie zarejestrować paragon lub paragony i zagrać w multimedialną grę.

Osoby, które najlepiej poradzą sobie z przygotowanym zadaniem, wrócą do domu z nagrodami!

W puli nagród: 100 zestawów Playmobil, po 20 w każdym dniu konkursu i 100 zestawów gadżetów od Jurajskiej, również po 20 każdego dnia zabawy.

Wystawę „Trzy Światy Playmobil" można odwiedzać w godz. od 12.00 do 18.00.

Page generated in 0.0169 seconds.