Z ostatniej chwili

Śniadanie z przedsiębiorcami: dane osobowe

2024-03-06 13:24:23 informacje
img

Marcowe spotkanie cyklu organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego będzie poświęcone obowiązkom firm w zakresie ochrony danych osobowych - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Spotkanie zaplanowane na najbliższy czwartek 7 marca poświęcone będzie obecnemu stanowi prawnemu i obowiązkom przedsiębiorców co do ochrony danych osobowych. Prezentacja przybliży uczestniczkom i uczestnikom „Śniadania” nowe przepisy, obowiązki administratora danych osobowych wobec pracowników i kontrahentów, a także kwestie związane z cyberbezpieczeństwem i dyrektywą NIS2 w sprawie środków na rzecz wysokiego wspólnego poziomu cyberbezpieczeństwa na terytorium Unii Europejskiej.
Prelegentką będzie dr Magdalena Celeban – ekspertka w tematyce danych osobowych, absolwentka Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, członkini grup roboczych w Ministerstwie Cyfryzacji, właścicielka firmy „ODO” zajmującej się szkoleniami, audytami i wdrożeniami z zakresu RODO i cyberbezpieczeństwa. Także wykładowczyni akademicka z zakresu ochrony danych osobowych, autorka licznych publikacji, inspektorka ochrony danych w podmiotach publicznych i prywatnych.
Gościem specjalnym „Śniadania” ma być prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 7 marca o godz. 9.00 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Ma potrwać ok. 2 godzin. Udział – bezpłatny.
Pytania do organizatora – Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.  –  można kierować mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod nr 34 360 56 88.

Page generated in 0.017 seconds.