Z ostatniej chwili

Siatkarskie święto w Częstochowie – derby Jury już w najbliższą niedzielę

2024-01-18 11:02:48 informacje
img

Trwa druga część sezonu zasadniczego Plusligi. Częstochowski beniaminek po 16 rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 17 punktów, co przekłada się na 12. miejsce w tabeli. Już w najbliższą niedzielę 21 stycznia siatkarze Exact Systems Hemarpol Częstochowa podejmą na własnym parkiecie zespół Aluronu CMC Warta Zawiercie. Derbowe spotkanie jurajskich drużyn rozegrane zostanie w Hali Sportowej Częstochowa, a jego start zaplanowano na godz. 17.30.

– Cieszę się, że po raz pierwszy w historii naszego klubu będziemy mieli okazję stanąć w roli gospodarza meczu ligowego, w którym naszym przeciwnikiem będzie zespół z Zawiercia. Częstochowa i Zawiercie są położone w niedalekiej odległości, dlatego głęboko wierzę, że frekwencja kibiców obu drużyn będzie bardzo wysoka. Zapraszam do Hali Sportowej Częstochowa już w najbliższą niedzielę i życzę Państwu wspaniałego sportowego widowiska – mówi Lesław Walaszczyk, prezes Spółki Klub Sportowy Norwid Częstochowa. 

Spędź Dzień Babci z Plusligą

Niedziela 21 stycznia to nie tylko siatkarskie święto w Częstochowie, ale i Dzień Babci. Z tej okazji Klub Sportowy Norwid Częstochowa przy współpracy z Częstochowskim Stowarzyszeniem Amazonek przygotował niespodziankę dla częstochowskich seniorów. W godzinach 15.30-17.00 na parkingu Hali Sportowej Częstochowa pojawi się cytobus, w którym będzie można wykonać bezpłatne badanie cytologiczne, natomiast w czasie trwania meczu w holu hali seniorzy znajdą stoisko Stowarzyszenia Częstochowskich Amazonek.  

– Siatkówka to sport rodzinny, bardzo cenimy sobie, że na nasze mecze przychodzą kibice w każdym wieku. Od ubiegłego sezonu mamy w hali strefę dziecięcą, a teraz, korzystając z okazji, że rozgrywamy spotkanie w Dzień Babci, szczególnie zapraszamy do wspólnego świętowania i skorzystania ze specjalnie przygotowanych atrakcji także seniorów –dodaje Lesław Walaszczyk, prezes Spółki Klub Sportowy Norwid Częstochowa.

Page generated in 0.0167 seconds.