Z ostatniej chwili

Rozlicz PIT w Galerii Jurajskiej!

2024-03-13 11:20:08 informacje
img

Masz problem z wypełnieniem dokumentów PIT? Nie wiesz, jakie ulgi Ci przysługują i jakie terminy składania zeznań podatkowych obowiązują? Pozwól, że Ci pomożemy i to bezpłatnie! – zachęca Galeria Jurajska.

W dniach 15 i 16 marca w godz. od 12.00 do 18.00 w Galerii Jurajskiej czekać będą księgowe z Biura Rachunkowego Mikulska z Częstochowy.

Odwiedzając przygotowane w centrum handlowym stanowiska, będzie można z pomocą ekspertek wypełnić odpowiedni PIT, a także wysłać go online prosto do skarbówki. Co więcej, zainteresowani będą mogli zasięgnąć porady np. na temat ulgi prorodzinnej, internetowej, rehabilitacyjnej, przekazania 1,5% na rzecz OPP czy zmian w przepisach.

– Zawiłości podatkowe dla wielu osób są wyzwaniem, w których można się pogubić. Tą akcją chcemy pomóc mieszkańcom regionu w prawidłowym, bezproblemowym i terminowym rozliczeniu się.  Dlatego ze wsparcia księgowych będzie mógł skorzystać każdy zainteresowany – nie trzeba się wcześniej umawiać – mówią organizatorzy wydarzenia.

Aby właściwie wypełnić PIT ,należy zabrać ze sobą dokument tożsamości, a także wszelkie dokumenty niezbędne do rozliczenia, w tym PIT-11, jaki otrzymuje się od pracodawcy lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych w 2023 r. przychodach, a także dokumenty będące potwierdzeniem dokonanych wydatków, jeśli chcemy je odliczyć. Koniecznie trzeba też zabrać zeszłoroczne rozliczenie PIT.

Księgowe dyżurować będą w lokalu między sklepami Kodano a TK Maxx.

Page generated in 0.017 seconds.