Z ostatniej chwili

Przetarg na drugi blok TBS na Parkitce

2024-04-08 11:30:55 informacje
img

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej „TBS” w Częstochowie ogłosił właśnie przetarg na budowę drugiego budynku mieszkalnego wielorodzinnego w systemie TBS przy ul. Łódzkiej – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Zakres zamówienia obejmuje wybudowanie w standardzie „pod klucz” budynku mieszkalnego 1-klatkowego, o czterech kondygnacjach nadziemnych z windą wewnątrz klatki, miejscami postojowymi i zagospodarowaniem terenu, z lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni zabudowy: 488 m kw., powierzchni użytkowej: 1.601 m kw. i kubaturze całkowitej 6.400 m sześc. wraz z instalacjami wewnętrznymi, przyłączami i zagospodarowaniem terenu.

Czekamy na oferentów. Łącznie chcemy zaproponować mieszkankom i mieszkańcom miasta blisko 400 mieszkań w systemie TBS. W dobie nieosiągalnych kredytów taka oferta okazuje się przyjazna i dostępna, same mieszkania – duże, funkcjonalne i słoneczne – komentuje Paweł Konieczny, prezes zarządu Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o. w Częstochowie.

Budynek mieszkalny „B” wielorodzinny w ramach TBS zlokalizowany zostanie na działce nr 48 obręb 39 po zachodniej stronie ul. Łódzkiej. Nieruchomość zostanie ocieplona i wyposażona w przestronne balkony.

Nowe bloki mają być wybudowane w formule TBS w ramach najmu czynszowego. Osoby nim zainteresowane zobowiązane będą do wpłaty kwoty partycypacji wyliczonej według wymaganego wskaźnika partycypacji w wysokości 30% wartości kosztów budowy lokalu.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0171 seconds.