Tradycyjnie przed rozpoczęciem roku szkolnego w Sali Sesyjnej UM odbyła się narada dyrektorów częstochowskich placówek oświatowych – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Zastępca prezydenta miasta – Łukasz Pabiś wraz z naczelnikiem Wydziału Edukacji Rafałem Piotrowskim oraz przedstawicielami związków zawodowych zrzeszających oświatę spotkali się z dyrektorami częstochowskich szkół.
W trakcie spotkania, obok omówienia kluczowych wytycznych związanych z realizacją zadań oświatowych i współpracą samorządu ze szkołami, wręczono nagrody jubileuszowe oraz podziękowania za długoletnią działalność na rzecz miejskiej edukacji. Przywitano także nowych dyrektorów, którzy obejmą swoje funkcje od 1 września.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta