Z ostatniej chwili

Marsz Nadziei 2024

2024-04-22 11:08:11 informacje
img

W ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Pola Nadziei” na środę 24 kwietnia zapowiadane jest wyjątkowe wydarzenie – Marsz Nadziei. Co roku ta inspirująca inicjatywa gromadzi społeczność w celu wsparcia dzieci, młodzieży oraz dorosłych walczących z chorobą nowotworową.

Podczas Marszu Nadziei odbędzie się konkurs na najlepiej przebraną szkołę czy grupę. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas finału kampanii Pola Nadziei. Zainspirujcie się i twórzcie stroje w jasnych barwach żółci i zieleni, które są symbolem naszej akcji.

Szczegóły wydarzenia:

10.30 – Zbiórka: plac Ignacego Daszyńskiego. Przybywajcie w grupach, nie zapomnijcie o przebraniach! Wasze fantastyczne kostiumy zostaną uwiecznione przed oficjalnym startem marszu.

11.00 – Start marszu: marsz rozpocznie się z energią przy akompaniamencie grupy Pipe & Drums, uczestnicy przemierzą III aleję NMP. Nieście ze sobą kwiaty żonkili, balony oraz transparenty z hasłami pełnymi nadziei.

11.20 – Przejście przez plac Władysława Biegańskiego

12.00 – Meta: Błonia Jasnej Góry.

Co przynieść?

Organizatorzy zachęcają do kreatywności! Przygotujcie żółte czapki, bluzy, kurtki, balony czy papierowe kwiaty. Każdy element ma znaczenie! Grupom przedszkolnym i klasowym proponują stworzenie „żonkilowych” strojów, które na pewno wywołają uśmiech na każdej twarzy.

– Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania nadziei i solidarności! Niech ten Marsz Nadziei stanie się wyrazem naszego wsparcia dla pacjentów Hospicjum – zachęcają organizatorzy.

Page generated in 0.0189 seconds.