Z ostatniej chwili

MZD kontynuuje współpracę z mPay

2025-08-05 12:34:04 informacje
img

W efekcie uregulowania przez operatora aplikacji mPay całości wierzytelności względem Miasta podjęto decyzję o kontynuowaniu współpracy ze wspomnianym podmiotem – informuje Maciej Hasik, rzecznik prasowy MZD w Częstochowie. – Decyzja ta jest  podyktowana chęcią utrzymania jak najszerszego dostępu do zakupu biletów za postój w Strefie Płatnego Parkowania dla użytkowników. Tym samym z początkiem sierpnia każdy z kierowców korzystający dotychczas z płatności bezgotówkowych za pośrednictwem platformy sprzedażowej mPay będzie miał możliwość dalszego użytkowania tej opcji. Warto podkreślić, że w przypadku pojawienia się kolejnych problemów z wywiązywaniem się z zapisów umowy kontrahent musi liczyć się z możliwością zawieszenia lub zakończenia rzeczonej współpracy. 

Page generated in 0.0268 seconds.