– W efekcie uregulowania przez operatora aplikacji mPay całości wierzytelności względem Miasta podjęto decyzję o kontynuowaniu współpracy ze wspomnianym podmiotem – informuje Maciej Hasik, rzecznik prasowy MZD w Częstochowie. – Decyzja ta jest podyktowana chęcią utrzymania jak najszerszego dostępu do zakupu biletów za postój w Strefie Płatnego Parkowania dla użytkowników. Tym samym z początkiem sierpnia każdy z kierowców korzystający dotychczas z płatności bezgotówkowych za pośrednictwem platformy sprzedażowej mPay będzie miał możliwość dalszego użytkowania tej opcji. Warto podkreślić, że w przypadku pojawienia się kolejnych problemów z wywiązywaniem się z zapisów umowy kontrahent musi liczyć się z możliwością zawieszenia lub zakończenia rzeczonej współpracy.