Z ostatniej chwili

JURA SENIOR FESTIVAL - Poręba 2024

2024-03-07 11:16:49 informacje
img

Przesłuchania do piątej edycji Jura Senior Festival odbędą się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie 22 marca.

Tegoroczna edycja współfinansowana jest przez Fundację ORLEN w ramach VI edycji konkursu „Moje miejsce na Ziemi”. Patronat Honorowy nad festiwalem objął Burmistrz Miasta Poręba - Ryszard Spyra.

Soliści, duety, koła gospodyń, zespoły, chóry. W tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu Jura Senior Festiwal wziąć udział może każdy. Pod warunkiem oczywiście, że potrafi śpiewać lub gra na jakimś instrumencie. I skończył 50 lat.

Pierwszy etap to przesłuchanie. Ma ono formę występu „na żywo” lub online. Przesłuchania odbędą się 22 marca w sali widowiskowej porębskiego MOK-u. Zespoły za pomocą serwera wetransfer mogą przesyłać swoje prezentacje na adres e-mail: festiwal@mokporeba.pl Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca. Uczestnicy festiwalu, który na dobre zagościł w Porębie, zobowiązani są do zaprezentowania dwóch dowolnie wybranych piosenek rozrywkowych w języku polskim.

Drugi etap to Koncert Laureatów, który odbędzie się 23 marca. W komisji Jury zasiądą prawdziwe gwiazdy sceny muzycznej: Grzegorz Poloczek, Henryk Czich (Universe) oraz Aleksander Woźniak.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Studio ART w Porębie, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, Urząd Miasta Poręba. Współorganizatorzy: Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie. Partnerzy: Ogólnopolska Karta Seniora, Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „NESTOR”.

Patronat Medialny: TVP3 Katowice, Głos Seniora, Radio BEST, Lokalni Kulturalni

Page generated in 0.0167 seconds.