Z ostatniej chwili

Gramy ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt - tym razem na Północy

2025-09-04 12:33:51 informacje
img

Kolejna impreza pod hasłem „Gramy ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt” realizowana przez miasto w ramach Budżetu Obywatelskiego odbędzie się 7 września w godz. 15:00- 20:00 dla Dzielnicy Północ. Miejscem wydarzenia będzie  park między ulicami Fieldorfa-„Nila” a Pużaka przy torze Ninja

Page generated in 0.014 seconds.