Z ostatniej chwili

Festiwal Roślin – marzec 2024

2024-02-29 11:51:23 informacje
img

Wiosna coraz bliżej, ta impreza będzie więc jak najbardziej na miejscu. Na 2 i 3 marca zapowiadany jest Festiwal Roślin. Odbędzie się w Hali Sportowej Politechniki Częstochowskiej, al. Armii Krajowej 23/25

Niezależnie od tego, czy jesteś zielonym entuzjastą, czy dopiero chcesz odkryć magię roślin, czeka na Ciebie niesamowite wydarzenie pełne radości, barw i inspiracji!

– W tym sezonie przygotowaliśmy coś wyjątkowego nawet dla tych, którzy do tej pory, nie byli przekonani do roślinnego uroku – zapowiadają organizatorzy. – Przywieziemy zarówno atrakcyjne rośliny w niskich cenach, jak również kolekcjonerskie kąski, których próżno szukać, gdzie indziej. Nowe, fascynujące gatunki zaintrygują nawet tych, którzy wcześniej byli obojętni na roślinny urok. Poszerzony dział roślin kolekcjonerskich z atrakcyjnymi cenami, pozwolą zacząć budować swoją kolekcję. Świeże wzory doniczek będą ozdobą twojego domu. Będą podłoża, nawozy, bestsellerowa książka, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych niespodzianek. Ceny już od 5 zł. Akceptowane płatności: karta, gotówka, BLIK.

Godziny otwarcia: 

2 marca (sobota) - 8:00-20:00

3 marca (niedziela) - 10:00-18:00

Page generated in 0.0161 seconds.