Z ostatniej chwili

Dodatkowy dojazd na mecz i przedłużenie linii 53 w Poczesnej

2023-12-29 11:58:26 informacje
img

Od 1 stycznia część kursów linii 53 będzie przedłużona. Z kolei 3 stycznia na mecz siatkarski ,,Norwida’’ zawiezie nas dodatkowa linia – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Na wniosek Gminy Poczesna, od 1 stycznia nastąpi zmiana trasy linii 53 na terenie tej gminy. Dla części kursów, w tym weekendowych, w dalszym ciągu będzie obowiązywała trasa ZAJEZDNIA MPK – POCZESNA POŁUDNIOWA.

Pozostałe kursy w obu kierunkach na trasie od pętli POCZESNA POŁUDNIOWA pojadą do przystanku „Poczesna – Łąkowa II”, a potem – ulicami Południową, Handlową, Strażacką i Wolności aż do przystanku końcowego POCZESNA BOCIANIA GÓRKA

W środę 3 stycznia w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się mecz siatkarski Plus Ligi, gdzie Exact System Hemarpol Częstochowa zmierzy się z ekipą Trefl Gdańsk. 

W tym dniu uruchomiony zostanie dodatkowy dojazd do Hali przy ul. Żużlowej. Poza liniami 11, 13, 21, 27, 28 i 35 kursować będzie linia 09, która wykona dwa przejazdy na trasie PROMENADA NIEMENA – ŻUŻLOWA oraz jeden przejazd na trasie ZAJEZDNIA MPK – STARY RAKÓW – ŻUŻLOWA.

Godziny kursów powrotnych będą zależały od pory zakończenia meczu.
Na linii 09 obowiązują bilety według standardowej taryfy miejskiej. 

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0185 seconds.