Z ostatniej chwili

Builder Awards: Cemex Polska Budowlaną Firmą Roku, Rafał Gajewski Osobowością Branży

2024-02-12 10:18:19 informacje
img

Builder Awards: Cemex Polska Budowlaną Firmą Roku, Rafał Gajewski Osobowością Branży

Cemex Polska został doceniony na Gali Builder Awards, uzyskując tytuł „Budowlanej Firmy Roku” 2023. Kapituła doceniła również osiągnięcia Rafała Gajewskiego. Członek zarządu Cemex Polska, dyrektor Pionu Handlowego uhonorowany został tytułem „Osobowości Branży”. Laureatów Nagród Buildera poznaliśmy 8 lutego podczas uroczystej gali.
Nagrody Buildera zostały przyznane już po raz 21. Prestiżowe wyróżnienia dla liderów rynku budowlanego wręczono podczas uroczystego wydarzenia w Centrum Olimpijskim PKOl. 
Tytuł „Budowlanej Firmy Roku” w kategorii „Producent materiałów budowlanych” został przyznany firmie Cemex Polska. Kapituła doceniła inicjatywy Cemex podejmowane w ramach strategii „Future in Action”, zmierzające do ograniczenia zmian klimatycznych.
Ocenie Kapituły podlegały m.in.: pozycja firmy w branży, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, jakość produktów i usług, a także rekomendacje, nagrody i wyróżnienia otrzymane przez firmę w minionym roku.
W imieniu Cemex Polska nagrodę odebrał Rafał Gajewski, dyrektor Pionu Handlowego, członek zarządu Cemex Polska.
– Zmiany klimatu to jedno z kluczowych wyzwań dla biznesu, dlatego uczyniliśmy zrównoważony rozwój jednym z kluczowych elementów strategii Cemex w Polsce i w Grupie Cemex na świecie. Konsekwentnie pracujemy nad tym, by ograniczać wpływ naszej działalności na środowisko, wspierając przy tym klientów w osiąganiu ich własnych celów w tym obszarze. W tym celu modernizujemy nasze zakłady, inwestujemy w energię odnawialną i efektywność energetyczną, a także doskonalimy oferowane rozwiązania w duchu gospodarki obiegu zamkniętego – powiedział Rafał Gajewski. – Cieszymy się, że efekty naszych działań są dostrzegane i doceniane. Nagroda Buildera to dla nas dodatkowe potwierdzenie, że dobrze wykonujemy swoją pracę – dodał. 
Rafał Gajewski został uhonorowany tytułem „Osobowość Branży”. Kapituła doceniła jego zaangażowanie w proces doskonalenia jakości produktów i usług oferowanych przez naszą firmę oraz wkład w realizację strategii „Future in Action” i promowanie bardziej zrównoważonych rozwiązań.
– Dziękuję Kapitule za tę szczególną nagrodę. Świadomość, że eksperci związani z rynkiem budowlanym cenią moją pracę, jest dla mnie źródłem szczególnej satysfakcji – mówi Rafał Gajewski. – Indywidualne wyróżnienia cieszą, ale biznes to taka dziedzina życia, w której sukcesy są możliwe tylko dzięki dobrej pracy zespołowej. Dlatego dziękuję za zaangażowanie Zespołowi Produkcji, wszystkim osobom działającym w naszych zakładach, poprzez Zespół Łańcucha Dostaw i Logistyki, aż po zespoły wspierające biznes. Szczególne podziękowania chciałbym złożyć na ręce moich najbliższych współpracowników z Pionu Handlowego, działających w zespołach: Doradztwa Technicznego, Rozwoju Sprzedaży, Zarządzania Relacjami z Klientem, Informacji Biznesowej oraz Sprzedaży – dodał R. Gajewski. 
* O konkursie
Builder Awards to przedsięwzięcie promujące liderów rynku budowlanego. Nagrody Buildera przyznaje się w celu wyłonienia wyróżniających się firm i osób działających na polskim rynku budowlanym, promocji tych firm i osób oraz upowszechniania dobrych praktyk w branży budowlanej.
O przyznaniu wyróżnień decyduje Kapituła, złożona m.in. z członków Rady Naukowej miesięcznika „Builder” oraz przedstawicieli redakcji „Buildera”. Dokonując wyboru Budowlanej Firmy Roku, Kapituła uwzględnia pozycję przedsiębiorstwa w branży, osiągnięcia na jej tle oraz podmiotów konkurencyjnych, jakość produktów i usług, rzetelność prowadzonej działalności oraz rekomendacje i inne, zdobyte przez firmę nagrody.

Fot. Rafał Gajewski

Page generated in 0.021 seconds.