Z ostatniej chwili

Będą nowe kanały sanitarne

2024-04-26 12:43:06 informacje
img

Będą nowe kanały sanitarne

 

Tym razem kanalizacja taka powstanie w rejonie ulic Ciasnej, Małopolskiej, Dekabrystów i Kosiarzy. Łączny koszt inwestycji to 257 tys. zł – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Prace w ul. Ciasnej (dzielnica Trzech Wieszczów) obejmą budowę sieci kanalizacji sanitarnej o długości ok. 56 m. Efektów można się spodziewać w lipcu. Wartość robót, których wykonawcą jest firma Instalatorstwo Sanitarne C.O. i Gaz „Instalwod” Michał Stobiecki, to ponad 31 tys. zł.

W ul. Małopolskiej (Częstochówka-Parkitka) powstanie kanalizacja sanitarna o długości ok. 100 m, z włączeniem do sieci istniejącej już kanalizacji w pasie ul. Zakopiańskiej. Planowany termin zakończenia prac o wartości 108 tys. zł to koniec września tego roku. Wykonawcą jest Zakład Budowlano Instalacyjny „Intexpol-Bis” Piotr Puszczyk.

Prace w rejonie ul. Dekabrystów na Tysiącleciu będą obejmowały budowę kanalizacji sanitarnej z rur kanalizacyjnych kamionkowych z przyłączami, łącznie o długości ok. 40 m.  Wartość inwestycji to 47 tys. zł. Wykonawca – Instalatorstwo Sanitarne C.O. i Gaz „Instalwod” – ma 4 miesiące na sfinalizowanie prac. 

W ul. Kosiarzy na Błesznie prace obejmą budowę kanalizacji sanitarnej z rur PCV o długości ponad 130 m. Na przeprowadzenie robót wykonawca – którym jest także „nstalwod” –  ma czas do końca września. Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia to 71 tys. zł. 

Fot. Niuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0182 seconds.