Z ostatniej chwili

3-dniowe świętowanie Dnia Dziecka w Jurajskiej

2024-05-31 12:10:00 informacje
img

3-dniowe świętowanie Dnia Dziecka w Jurajskiej

Wciągające gry wielkoformatowe i łamigłówki, które bawią i pobudzają kreatywność, superwystawa o Madagaskarze i lemurach, a do tego dmuchańce, eurobungee, konkursy z nagrodami i wata cukrowa dla każdego! W Jurajskiej szykuje się niezapomniany Dzień Dziecka, który potrwa aż... 3 dni!

– Macie plany na Dzień Dziecka? Jeśli nie, to zapraszamy do Galerii Jurajskiej na wyjątkową zabawę! – zachęcają organizatorzy wydarzenia. – W tym roku zabieramy najmłodszych w daleką podróż na egzotyczną wyspę, którą zamieszkują... lemury.

Od 31 maja do 2 czerwca znajdziecie w Jurajskiej cały ogrom atrakcji, które umilą dzieciom czas oraz zapewnią nie lada rozrywkę.

31 maja (piątek) i 1 czerwca (sobota) stanie tu ogromny plac zabaw z Bazą Lemurów, w którym znajdziecie m.in. bawialnię dla najmłodszych, mostek celnościowy, czyli grę rozwijającą motorykę, klocki XXL, rwący potok, czyli wielkoformatową grę planszową, mapę świata w formie puzzli XXL, tropikalne domino, wielkoformatową grę w kółko i krzyżyk, a także gry stolikowe i tajemnicze łamigłówki.

W piątek i sobotę organizatorzy zaproszą Was także na superwystawę edukacyjną „Halo Madagaskar”, na której poznacie, a jakże... Madagaskar i lemury. – Odkryjemy przed Wami niesamowity świat tej odległej wyspy. To szansa, aby zobaczyć, jakie zwierzęta zamieszkują Madagaskar, jaka roślinność tu bujnie kwitnie, a także kim są mieszkańcy Madagaskaru i jaką mają historię. Wystawa przygotowana została we współpracy z pracownikami naukowymi zoo we Wrocławiu – zapowiadają.

Ponadto będą konkursy „Baw się z nami lemurami” z pluszowymi nagrodami i książeczkami do wygrania, a także mnóstwo innych atrakcji, które gwarantują doskonałą zabawę dzieciom w każdym wieku!

Zabawa – w godzinach od 12.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny.

To jednak nie koniec Dnia Dziecka.

2 czerwca (niedziela) w plenerze przed Galerią Jurajską pojawią się dmuchane zjeżdżalnie oraz eurobungee.

Szykowany jest także suchy basen z piłeczkami, malowanie buziek w barwne wzory oraz słodki poczęstunek dla każdego, kto przyłączy się do zabawy. Nie zabraknie także muzycznych hitów dla dzieci, granych przez DJ-a.

Wszystko to w godzinach od 12.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny.

Page generated in 0.0176 seconds.