Z ostatniej chwili

15. Jarmark Wielkanocny

2024-03-20 10:16:23 informacje
img

Święta tuż, tuż, a to oznacza jedno – zbliża się coroczny, wielkanocny jarmark. Będą koncerty, konkursy, dużo smakołyków i wiele innych atrakcji – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

To już tradycja, że w klimat Bożego Narodzenia wprowadza nas w Częstochowie „Gwiazdkowa Aleja”, a wiosną tradycyjnie czekamy na Święto Palmy Wielkanocnej.

Po smakołyki, ozdoby i najróżniejsze skarby będzie można wyruszyć na pl. Biegańskiego od piątku 22 marca do niedzieli 24 marca. 

Największe atrakcje przewidziano na piątek. Wówczas na placu stanie scena, na której najpierw zaprezentują się dzieci oraz młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, a na finał zagrają – Jedynka pod Prądem, Muzyczni Astronauci oraz Kombii. Pierwszy koncert zaplanowano na godz. 17.00. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. 

W sobotnim programie znajdzie się również miejsce na ogłoszenie wyników konkursu na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną” oraz „Świątecznego mazurka i babkę wielkanocną”, do których można się jeszcze zgłaszać. 

Częstochowska Organizacja Turystyczna zaprasza do uczestniczenia w weekendowym jarmarku. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy.

Page generated in 0.0156 seconds.