Z ostatniej chwili

Jurajska Szkoła Magii i Iluzji

2024-02-02 11:17:36 informacje
img

Jurajska Szkoła Magii i Iluzji

Kto nie marzył, aby chociaż przez chwilę mieć magiczne moce albo otrzymać zaproszenie do szkoły magii? Teraz niemożliwe staje się możliwym i to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Galeria Jurajska zaprasza dzieci w wieku od 4 do 12 lat do niesamowitej i pełnej przygód Jurajskiej Szkoły Magii i Iluzji, która przyjmować będzie swoich adeptów od 5 do 17 lutego!

Przenieście się za grube mury tajemniczego zamku pełnego czarów i eliksirów. Znajdziecie tu m.in. wyjątkową Salę Zaklęć, w której odbywać się będą jedyne w swoim rodzaju lekcje magii.

Zakładając długie, magiczne togi i siadając w szkolnych ławkach w otoczeniu świec, pająków, ruchomych obrazów, latających mioteł i spoglądających z zaciekawieniem sów, najmłodsi nauczą się zaklęć i sztuczek, które zachwycą każdego.

Wszystko to pod okiem wprawnego iluzjonisty, którzy przekaże swoją tajemną wiedzę i nauczy dzieci przeróżnych trików.

A to dopiero początek zabawy!

Na dzieci czekać będą też do spróbowania eliksir przygotowany przez alchemika oraz cały ogrom animacji, za sprawą których mali czarodzieje i małe czarodziejki nauczą się m.in. robić pająki z lizaków, sowy i własne różdżki.

Szkoła czynna będzie w godz. od 12.00 do 18.00. Wstęp do niej jest bezpłatny.

Dla adeptów magii przygotowano też superniespodzianki.

Codziennie rozdane zostanie aż 100 magicznych różdżek, bez których nie obejdzie się żadna lekcja magii.

17 lutego natomiast zaproszeni będziecie do lektury. Pierwsze 200 dzieci, które odwiedzi Jurajską Szkołę Magii i Iluzji, będzie mogło odebrać książkę z serii o Harrym Potterze, a tym samym także w domu przenieś się w świat magii.

Page generated in 0.0172 seconds.